Máme rádi zvířata

Na úterý 15. října je pro děti připraven program MÁME RÁDI ZVÍŘATA (zde v MŠ). Začínáme v 9,30, vstupné 50Kč.

15. 10. 2019

A ještě jedna pohádka

V pondělí 7. října uvidí děti zde ve školce pohádky maňaskového divadla Šternberk: PERNÍKOVÁ CHALOUPKA, ČERVENÉ KLUBÍČKO, O SLEPIČCE A KOHOUTKOVI. Začínáme v 10,30, vstupné 50Kč.

7. 10. 2019

Přednáška pro rodiče

V pondělí 30. září se bude zde v MŠ konat přednáška na téma Školní zralost a odklad školní docházky. Přednášející - Mgr. Mulačová a Mgr. Beranová z Pedagogicko psychologické poradny v Jablonci. Zveme srdečně všechny rodiče - budete mít jedinečnou možnost konzultace výchovných otázek, případně dohodnutí termínu screeningového vyšetření školní zralosti.

30. 9. 2019

Pohádka ve školce

Ve čtvrtek 26. září uvidí děti zde ve školce pohádku "Oslíčku, otřes, se!". Začátek představení 8,00. Vstupné 60Kč bude odečetno z fondu.

26. 9. 2019

Schůzka rodičů

Schůzka rodičů se bude konat ve středu 4. září od 17 hodin. Těšíme se na hojnou účast!

4. 9. 2019

Hurá - začínáme

Vítáme všechny v novém školním roce a těšíme se, že to bude rok plný radosti a krásných zážitků.

31. 8. 2019

Co s sebou do školky?

Děti budou ve školce potřebovat tyto věci: náhradní oblečení (malé děti dostatek spodního prádla), bačkůrky (ne pantofle), holínky (tašku na holínky), pláštěnku, pyžamo/noční košili (netýká se dětí rok před školou), sportovní oblečení na vycházky a zahradu, kelímek, kartáček a pastu na zuby, hrníček na pití, balík papírových kapesníků. DOPORUČUJEME DĚTEM VĚCI OZNAČIT! Děti, které ještě do školky nechodily a nastoupí 2.září, přiveďte, prosím, v pondělí v 8 až 8,30.

31. 8. 2019

Hezké prázdniny

Přejeme všem rodičům, dětem a přátelům naší mateřské školy pohodové a sluníčkové prázdniny, těšíme se na Vás v novém školním roce.smiley

7. 8. 2019

Besídka na rozloučenou

Besídka na rozloučenou se "školáky" s programem "Hola, hola, škola volá!" a slavnostním šerpováním se bude konat v úterý 25. června od 16,30 - POZOR - ne v mateřské škole, ale v sále Kulturního domu v Rádle. Těšíme se na všechny!

25. 6. 2019

Rádelské slavnosti

Informace k vystoupení dětí v rámci Rádelských slavností v sobotu 22. června - děti, prosím, přiveďte na zkoušku v 10,00.  1. vystoupení 13,20 (operky Budulínek a Červená Karkulka), 2. vystoupení 14,10 (dramatizované písně, taneční vystoupení). Děti se budou moci převlékat ve stanu, který bude umístěn za jevištěm (na fotbalovém hřišti). Všem rodičům vřelé díky za pomoc s přípravou!

22. 6. 2019