Menu
Mateřská škola Rádlo
Mateřská škola
Rádlo

Projektový den a výlet

Ve čtvrtek 27. června pojedeme do Dolánek u Turnova. St. děti - program Z pohádky do ráje, ml. výlet po okolí. Odjezd 8,30, návrat 11,30. Do baťůžku dejte dětem, prosím, svačinu.

Datum vložení: 24. 6. 2024 13:05
Datum poslední aktualizace: 24. 6. 2024 13:08

O naší školce

Filozofií a dlouhodobou koncepcí mateřské školy je všestranná výchova dětí s poskytnutím dostatků podnětů pro harmonický rozvoj osobnosti tak, aby se vychovával zdravě sebevědomý, samostatně myslící a v duchu etických hodnot jednající člověk.

Doprovázíme děti kousek jejich cesty životem, obdobím, které je jedním z nejdůležitějších v životě člověka. Naší snahou je připravit dětem podnětné prostředí s příjemnou atmosférou tak, aby čas, který společně strávíme, byl naplněn pohodou, radostí, smysluplnými činnostmi, aby děti získaly pocit bezpečí a důvěry v lidi kolem sebe a na „svoji“ školku rády vzpomínaly.