Menu
Mateřská škola Rádlo
Mateřská škola
Rádlo

Rádelské slavnosti, info

Vážení rodiče, zkouška programu vystupujících dětí v sobotu 22. 6. (fotbalové hřiště)je plánována na 13,30, přiveďte děti, prosím, včas, díky! Vlastní vystoupení ve 14 hod., po zahájení slavností.

Datum vložení: 20. 6. 2024 11:46
Datum poslední aktualizace: 20. 6. 2024 11:52

O naší školce

Filozofií a dlouhodobou koncepcí mateřské školy je všestranná výchova dětí s poskytnutím dostatků podnětů pro harmonický rozvoj osobnosti tak, aby se vychovával zdravě sebevědomý, samostatně myslící a v duchu etických hodnot jednající člověk.

Doprovázíme děti kousek jejich cesty životem, obdobím, které je jedním z nejdůležitějších v životě člověka. Naší snahou je připravit dětem podnětné prostředí s příjemnou atmosférou tak, aby čas, který společně strávíme, byl naplněn pohodou, radostí, smysluplnými činnostmi, aby děti získaly pocit bezpečí a důvěry v lidi kolem sebe a na „svoji“ školku rády vzpomínaly.