Menu
Mateřská škola Rádlo
Mateřská škola
Rádlo

Roztančená školka

V úterý 18. června se děti obou oddělení zúčastní programu Roztančená školka (Muzikály Praha). Bude se konat na sále Kulturního domu od 10 hodin. Program je hrazen z projektu OP JAK "Učíme se pro život".

Datum vložení: 14. 6. 2024 10:54
Datum poslední aktualizace: 14. 6. 2024 11:00

O naší školce

Filozofií a dlouhodobou koncepcí mateřské školy je všestranná výchova dětí s poskytnutím dostatků podnětů pro harmonický rozvoj osobnosti tak, aby se vychovával zdravě sebevědomý, samostatně myslící a v duchu etických hodnot jednající člověk.

Doprovázíme děti kousek jejich cesty životem, obdobím, které je jedním z nejdůležitějších v životě člověka. Naší snahou je připravit dětem podnětné prostředí s příjemnou atmosférou tak, aby čas, který společně strávíme, byl naplněn pohodou, radostí, smysluplnými činnostmi, aby děti získaly pocit bezpečí a důvěry v lidi kolem sebe a na „svoji“ školku rády vzpomínaly.