Menu
Mateřská škola Rádlo
Mateřská škola
Rádlo

Besídka 26. 6. - info.

Sál Kulturního domu od 16 hodin. Program: 1) Operka Šípková Růženka, 2) Slavnostní pasování, 3) Za odměnu - pohádka s písničkami J. Uhlíře a Z. Svěráka Kouzelný knoflík. BESÍDKA JE URČENA PRO DĚTI OBOU ODDĚLENÍ!!! Podrobnosti vyvěšeny v šatně.

Datum vložení: 24. 6. 2024 13:08
Datum poslední aktualizace: 24. 6. 2024 13:19

O naší školce

Filozofií a dlouhodobou koncepcí mateřské školy je všestranná výchova dětí s poskytnutím dostatků podnětů pro harmonický rozvoj osobnosti tak, aby se vychovával zdravě sebevědomý, samostatně myslící a v duchu etických hodnot jednající člověk.

Doprovázíme děti kousek jejich cesty životem, obdobím, které je jedním z nejdůležitějších v životě člověka. Naší snahou je připravit dětem podnětné prostředí s příjemnou atmosférou tak, aby čas, který společně strávíme, byl naplněn pohodou, radostí, smysluplnými činnostmi, aby děti získaly pocit bezpečí a důvěry v lidi kolem sebe a na „svoji“ školku rády vzpomínaly.